Çınarlı, Atatürk Cad. No 29 D:Kat 13, 01050 Seyhan/Adana

Neden Online Platform ?

kariyerhizlioku.com kişiye özel eğitim içeriği ve uygulamalar hazırlaması, sürekli olarak seviyeyi kontrol etmesi, koordinasyonlu bir eğitim sunması raporlama sistemi ile öğrenci, öğretmeni ve veliyi bilgilendirerek diğer bütün hızlı okuma programlarından ayrışmaktadır.

kariyerhizlioku.com kişiye özel eğitim içeriği ve uygulamalar hazırlaması, sürekli olarak seviyeyi kontrol etmesi, koordinasyonlu bir eğitim sunması raporlama sistemi ile öğrenci, öğretmeni ve veliyi bilgilendirerek diğer bütün hızlı okuma programlarından ayrışmaktadır.

Online hızlı okuma ve anlama kursumuz sıradan ve klasik hızlı okuma eğitimlerinden birçok yönde farklılık gösterir.

Bunların başında AKILLI REHBER gelmektedir. Akıllı rehber, eğitim grubunuza göre, size özel bir eğitim içeriği sunar. Bu eğitim de 30 dersten oluşur. Akıllı rehber, ilk olarak 1 dakikada okuduğunuz kelime sayısını ölçer. Daha sonra her gün ihtiyacınız olan antrenmanları yaptırır. Bu antrenmanların hızları ve seviyeleri otomatik olarak düzenlenmiştir. Sonra, her dersin sonunda sizi bir takistoskop testine tabi tutar. Bu testte gösterdiğiniz performansa göre sizi bir üst seviyeye geçirir. Bu döngü 30 ders boyunca devam edecektir. Dersler bittiğinde okuma hızınız ortalama 4 kat artış gösterir.

AKILLI REHBER İLE GELİŞİM DURUMU

Eğitim süresince idman araçlarından (takistoskop, gruplama, hızlı okuma vs.) elde edilen verilere göre öğrenciyi geliştirmektir. Bu gelişime bağlı olarak öğrencinin, velinin ve öğretmenin değerlendirmeleri ile bilgilendirmesini yapan sistemdir.

Sistemde egzersiz yapılmaya başlandığı andan itibaren, yapılan her antrenman seviyesi veri tabanına kayıt edilir. Bir sonra ki günde yapılacak egzersizlerin seviyesi, veri tabanına kayıt edilen en son egzersizin seviyesini temel alır. Böylelikle aşamalı bir eğitim ile seviye gelişim durumlarının raporunu geri bildirimler ile alabilirsiniz.

Her öğrencinin seviyesinin durumuna göre sistem kendini her çalışma sonunda yeniden günceller. Bu şekilde her bireye özgü bir çalışma programı sunmuş olacaktır. Sisteme katılacak olan her bireyin eğitim grubuna göre sisteme kaydı yapılır. Öğrencinin seviyesine göre okuyacağı metinler de farklılık gösterir. Bu şekilde katılacağı eğitimde, öğrenciler için derslerine yardımcı olacak metinler okuyarak, hem hızlı okumayı kapmış, hem de derslerinde başarı sağlamış olursunuz.

Hızlı okumanın geliştiği bir bireyde dikkat ve konsantrasyon paralel bir şekilde artar. Buna bağlı olarak anlama oranı da artış gösterir. Öğrencilerin derslerinden sonra okunan metinler ile alakalı sorular sorarak anlama oranındaki artışlar sayısal ve grafik olarak raporlamasını alabilirler.

Programımız Online tabanlı olduğundan dolayı istenildiği vakitte, dilediğiniz yerden (evden, okuldan, işten v.b.) öğrenci sisteme kolaylıkla erişim sağlayabilecektir.