Çınarlı, Atatürk Cad. No 29 D:Kat 13, 01050 Seyhan/Adana

Biz Kimiz ?

Adana Kariyer Akademi adıyla kurduğumuz şirketimiz, bireysel, kurumsal ve WIP eğitimler yapmaktadır. Bugüne kadar ortalama 3000 kadar kişiye bireysel eğitim, 100 kadar kuruma grup eğitimleri ve 40 kadar wıp eğitim düzenledik. yan kuruluşlarımız olan, Ömür Boyu Eğitim Merkezi, Adana Evlilik Terapi Merkezi ve Adana Aile Danışma Merkezi ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Adana Kariyer Akademi adıyla kurduğumuz şirketimiz, bireysel, kurumsal ve WIP eğitimler yapmaktadır. Bugüne kadar ortalama 3000 kadar kişiye bireysel eğitim, 100 kadar kuruma grup eğitimleri ve 40 kadar wıp eğitim düzenledik. yan kuruluşlarımız olan, Ömür Boyu Eğitim MerkeziAdana Evlilik Terapi Merkezi ve Adana Aile Danışma Merkezi ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

  • 2011

İlk Eğitim İlk Organizasyon

Okan Üniversitesi ortaklığı ile ilk organizasyonumuzu başlattık. Nisan ayında Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans sınıfımız Adana Hekimevinde eğitime başladı. Öğrencilerimizin tamamı adana da sağlığı yönetenler tarafından oluştu.

 

  • 2012

Yüksek Lisans Organizasyonları

2012 yılının ilk 3 çeyreği Okan Üniversitesi ve Atılım Üniversitesi ortaklığında Yüksek Lisans sınıfları açma ile geçti. Yine Adana başta olmak üzere, Mersin, Osmaniye ve Hatay’da Sağlık Yönetimi ile Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Yüksek Lisans Sınıfları açtık. 2012 yılının son çeyreğinde Aile Danışmanlığı Sertifika Programı ile ilgili Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Yönetmelik değişikliğine gitti. Bu tarihten itibaren sertifika programları yapmaya başladık ve ilk Aile Danışmanlığı Sertifika Programımızı yönetmelik çıktıktan bir hafta sonra başlattık.

 

  • 2013

AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ

Bu yıl komple Aile Danışmanlığı Sertifika Programı Organşizasyonları ile geçti. Sene başından itibaren, Adana başta olmak üzere, Mersin, Mardin, Hatay, Batman, Osmaniye, Antalya, Kocaeli, İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep illerinde Aile Danışmanlığı Sertifika Programları açtık ve Yine sene başından itibaren Süleyman Demirel Üniversitesi ortaklığında çalıştık.

 

  • 2014

Eğitimler Çeşitleniyor

Bir taraftan Aile Danışmanlığı sertifika Programları devam ederken farklı alanlarda eğitimlere ihtiyaç olduğunu gördük ve hemen Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi, Wisc-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi, Projektif Testler Uygulayıcı eğitimleri gibi psikoloji ağırlıklı sertifika programları hazırlayıp piyasaya sunmaya başladık.

 

  • 2015

Uzaktan Eğitime Geçiyoruz

Bu yıl İlk uzaktan eğitimimizi gerçekleştirdik ve Tüm Ülkeden katılımı sağlayarak kendi içimizde çığır açtık. Online canlı, sekron eğitimlerle başladık. Akıl Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi, Yaratıcı Drama Eğitmeni Eğitimi gibi bir çok eğitimi Profesyonel çekim ile hazırladık. Çok verimli bir online eğitim yılı geçirdik. 81 ilden kursiyerimiz oldu. Eğitimi ve sertifikasını bizden alan kursiyerlerimizin çoğu Milli Eğitime Bağlı çalıştıkları kurumlarında Egzersizler açıp, hafta sonları öğrencilerine hem daha faydalı oldular hem de kendilerine ek gelir sağladılar.

 

  • 2016

Eğitimlere Devam

Adana başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli ve Konya da Örgün eğitimlerimiz devam ederken yeni online eğitimler de hazırladık. Sağlık alanında bir çok sertifika programı düzenledik. Kurumların ihtiyaçlarına göre birçok kuruma danışmanlık hizmeti ve eğitim hizmetlerimiz devam ediyor. Sertifikalarını bizden alan kursiyerlerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bir çok kursiyerimiz kendi illerinde aile Danışma Merkezleri açtı. Geçen sene temsilciliğini yapmaya başladığımız Brussels Capital University Eğitimlerine çok talep var. 2017 de bu üniversitenin eğitimleri yoğun bir şekilde artacak diye düşünmekteyiz.

 

  • 2017

Eğitimlere Devam + Brusels Capital University + Hızlı Okuma

Yılın ilk aylarında talep edilen eğitimlere baktığımız zaman, yine son 5 yılda olduğu gibi en çok talep Aile Danışmanlığı Sertifika Programı görüyor. programı takip eden ve en çok talep gören ikinci Eğitim ise BCU psikoloji YLP ve Doktora Programları. çok fazla olmasa da Akıl Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi ile Yaratıcı Drama Liderliği Sertifika Programıda talep görüyor. 2017 Yılının 4. ayı itibari ile Ülkemizin en köklü üniversitelerinden Selçuk Üniversitesi ile protokol yaptık ve çalışmalarımıza SELÇUKSEM ile devam etme kararı aldık. Bu sene yaptığımız yeniliklerden biri de; hızlı okuma konusunda ülkemize daha iyi hizmet vermek için hızlı okumayı online olarak düzenledik ve tüm Ülkeye hizmet vermeye başladık.

 

  • 2018

ONLİNE EĞİTİMLERE DEVAM, YENİ PROGRAMLAR HAZIRLIYORUZ.

2018 yılı Alanımızda hızlı bir giriş yaparak yeni eğitim programları hazırlıyoruz. Bunlar yine ağırlıklı olarak psikoloji eğitimleri ve psiko terapi eğitimleri olmakla birlikte yavaş yavaş farklı alanlarda da eğitimler hazırlıyoruz. Hem Örgün hemde uzaktan eğitim sistemlerini özgür ve sınırsız kullanmak adına, örgün eğitimde Türkiye’nin 81 iline ulaştık ve en doğudan en batıya kadar her yerde örgün eğitimlere devam ediyoruz. Uzaktan Eğitim panellerimizi kendi yazılımcılarımıza yaptırdık ve artık Hollanda firmasından hizmet almıyor, kendi geliştirdiğimiz sekron ve a-sekron sistemler üzerinden Türkiye ve Türki cumhuriyetlerin tamamına hizmet veriyoruz.

 

  • 2019

Eğitimlere Devam + Brusels Capital University + Hızlı Okuma

2018 yılını çok verimli ve eğitim dolu geçirdik, sadece 2018 de ortalama 2000 kadar bireysel eğitim faaliyeti gerçekleştirdik. kurumsal ve grup eğitimlerle birlikte 5000 kişiye ulaştık. 2019 yılı hedefimiz bu sayıyı en az %25 oranında arttırıp daha çok kişiye eğitim ve sertifika alma imkanı sunmak. Bu Yıl Erzurum ve İzmire yeni şubeler açtık.